Niedziele Handlowe 2018 - artykuły

Zbiór informacji na temat niedzieli bez handlu

Wszystkie artykuły:

Europa z zakazem handlu w niedzielę: niedziele bez handlu obowiązują także w innych krajach

Roman Polecki

Jednym z argumentów przemawiających za wprowadzeniem w Polsce ustawy o zakazie handlu w niedzielę był właśnie ten, że podobne przepisy obowiązują w innych europejskich krajach.

22.02.2019

Niedziela bez handlu 2019: Jakie zmiany wchodzą w życie od Nowego Roku?

Aleksander Ulas

Ogólnopolski eksperyment „Niedziela wolna od handlu” nie zakończy się w 2018 roku - od 2019 roku przepisy odnośnie zakazu handlu w niedzielę ulegną kolejnym zmianom i zaostrzeniu. Tym samym liczba niedzieli handlowych ulegnie znacznemu zmniejszeniu.

09.02.2019

Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę? SPRAWDŹ, które sklepy są czynne w niedziele wolne od handlu

Monika Zaręba

Święta tuż za rogiem, już prawie czujesz ich oddech na plecach, a Ty nadal w proszku? Sprawdź, gdzie zrobisz awaryjne przedświąteczne zakupy w niedziele bez handlu.

24.01.2019

Zobacz do której godziny są dzisiaj otwarte sklepy Tesco, Biedronka, Lindl oraz Carrefour

Wacław Żak

Z okazji Halloween zebraliśmy dla was godziny otwarcia sklepów najpopularniejszych sieci handlowcyh. Mamy też dobrą wiadomość dla imprezowiczów - jutrzejsza niedziela 27 października 2018 roku jest niedzielą bez zakazu handlu, czyli sklepy są normalnie otwarte.

27.10.2018

Czy sklepy będą także zamknięte w soboty?

superbiz.se.pl

Rząd popiera pomysł Solidarności, aby zakaz handlu w niedzielę rozszerzyć. Oznaczałoby to zamknięte sklepy nie tylko w niedziela, ale również w soboty.

26.10.2018